LinkedIn: A 25 legfontosabb közösségi médiaszakértő

linkedin marketing útmutató

Jason Miller nemrégiben közzétette a közösségi médiában, hogy úgy érezte, mintha szült volna, amikor legújabb alkotása végre megjelent. Kétségtelen, hogy büszke erre a babára! A Kifinomult marketinges útmutató a LinkedIn számára fantasztikus ... kreatív, színes és tele van különböző marketing szakemberek tanácsával, különböző felhasználási esetekkel és rengeteg erőforrással. Ha még nem töltötte le - töltse le, és használja fel ellenőrző listaként arra, hogy üzleti kapcsolatait hogyan helyezi a LinkedIn-be!

Ezt az útmutatót Önre, a kifinomult marketingszakemberre gondolva írta. Készüljön fel arra, hogy a közösségi média marketingjét egy újabb szintre emelje, vegye igénybe a szakmai gondolkodásmódot és ölelje át magát a várakozás óriási lehetőségei - növeli a tudatosságot, befolyásolja az észlelést, generál potenciális ügyfeleket és végül bevételt hoz a LinkedIn segítségével.

Töltse le új e-könyvünket és tanulni:

  1. Miért kell a vállalkozásának a LinkedIn-ben piacra dobnia
  2. Hogyan lehet kiaknázni a LinkedIn hatékony marketing megoldásait a céljainak elérése érdekében
  3. Hogyan lehet bővíteni a tartalom marketing releváns és célzott tartalmak megosztásával a világ szakembereivel
  4. Az üzleti szakemberek bevonása gazdag vizuális hirdetésekkel és jól célzott szöveges hirdetésekkel
  5. És még sok más!

Teljesen elkeseredtem, amikor megtudtam, hogy az ipar többi vezetője közé kerültem, akiket annyira csodálok és tisztelek! Itt van a lista:

  1. Jay Baer - Előadó, szerző, tanácsadó a bloggal Meggyőzni és konvertálni. Twitter: @jaybaer LinkedIn
  2. Michael Brenner - az SAP globális marketing igazgatója, elnök és társalapító
    a Business2Community bloggal B2B marketing bennfentes. Twitter: @BrennerMichael LinkedIn.
  3. Michael Brito - a WCG, a W2O vállalat csoportjának média- és elkötelezettségi igazgatója, bloggal Britopian. Twitter: @Britopian LinkedIn.
  4. Jeff Bullas - Tanácsadó, előadó, Blogger. Twitter: @jeffbullas
    LinkedIn.
  5. Brian Carter - az Infinigraph marketing alelnöke, szerző, előadó. Twitter: @briancarter LinkedIn.
  6. Brian Clark, a. Alapítója és vezérigazgatója Copyblogger. Twitter: @ copyblogger LinkedIn.
  7. Heidi Cohen - Oszlopos. Twitter: @heidicohen Iwiw.
  8. Steven Farnsworth - a Jolt digitális digitális stratégája, digitális marketing, szerző, előadó. Twitter: @steveology Iwiw.
  9. Barry Feldman - A Feldman Creative tulajdonosa, előadó. Twitter: @FeldmanCreative Iwiw.
  10. Ann Handley - a Tartalom vezetője Marketing Profs, Szerző. Twitter: @annhandley LinkedIn.
  11. Matt Heinz - a Heinz Marketing Inc. elnöke Twitter: @ HeinzMarketing
    LinkedIn
  12. Douglas Karr - a. Vezérigazgatója DK New Media, Marketing igazgató CircuPress, Szerző. @douglaskarr LinkedIn
  13. Jason Keath - a Social Fresh vezérigazgatója. @jasonkeath LinkedIn
  14. Nichole Kelly - vezérigazgató a Social Media Explorer, SME Digital Szerző, előadó. @Nichole_Kelly LinkedIn.
  15. Dave Kerpen - Vezérigazgató Tetszetős Helyi, Szerző, Előadó. @DaveKerpen
    LinkedIn.
  16. Stephanie Sammons - az alapítója Vezetékes tanácsadó ™, Hangszóró. @StephSammons LinkedIn.
  17. David Meerman Scott - Marketing stratéga, előadó, szerző. @dmscott LinkedIn.
  18. Jason Miller - Sr. menedzser, tartalommarketing, LinkedIn Marketing Solutions. @JasonMillerCA LinkedIn.
  19. Lee Odden, a vezérigazgató TopRank online marketing, Szerző, Beszélő @leeodden LinkedIn.
  20. Joe Pulizzi - alapítója a Content Marketing Intézet, Szerző, Előadó. @JoePulizzi LinkedIn.
  21. Viveka Von Rosen - LinkedIn szakértő, szerző. @LinkedInExpert LinkedIn.
  22. Neal Schaffer - Szerző, előadó. @NealSchaffer LinkedIn.
  23. Koka Sexton - Global Sr. marketing menedzser a LinkedIn-nél. @kokasexton LinkedIn.
  24. Mike Stelzner - az alapítója Social Media Examiner, Szerző. @Mike_Stelzner LinkedIn.
  25. Todd Wheatland - a Kelly Services marketing alelnöke, szerző, előadó. @ToddWheatland LinkedIn.

4 Comments

  1. 1
  2. 2
  3. 4

    A fenti cikkben, amint Ön néhány előszót említett a közösségi média marketingjéről; ezen okok miatt mindenképpen letöltöm az e-könyvét! Még egy dolog, amit igazán csodálatra méltó listával tett közzé.

Mit gondolsz?

Ez az oldal Akismet-et használ a levélszemét csökkentése érdekében. Ismerje meg, hogyan dolgozik a megjegyzésed.